درباره خدمات حفاری پارس راک

این گروه با سرپرستی مهندس احسان صادقیان کارشناس خبره کارشناسی ماشین آلات حفاری از سال 1387 با تجهیز یک کارگاه در شهرک صنعتی چهار دانگه تهران با تعمیر و اوراهال انواع دریل و آن جامبو دریل کار خود را شروع کرد. سرپرست گروه ار سال 1372 در طرح های عمرانی مانند طرح کشت و صنعت نیشکر فارابی در جنوب اهواز- کشت و صنعت نیشکر دهخدا در جنوب اهواز در سمت کارشناسی و مدیر ماشین آلات مشغول به کار بوده است.

از افتخارات مدیر این گروه کار در ابر پروژه سد نیروگاه کارون 3 در ایذه است. او از سال 1374 لغایت 1381 به مدت 7 سال در این پروژه به عنوان سرپرست ماشین آلات حفاری در شرکت ؟ مشغول به کار بود. و از سال 1381 با با اتمام عملیات حفاری سد کارون 3 به تهران آمد و با تجهیز و راه اندازی این واحد تعمیر ؟ تجارب ارزشمند خود را در زمینه ی تمعیران و راهبری انواع دریل واگن و جامبو دریل در اختیار سد سازان و تونل سازان و معدن سازان عزیز می گذارد.

image

درباره پارس راک

حفاری و به خصوص کار با دریل واگن هیدرولیک و جامبو دریل از سخت تریت و پر هزینه ترین عملیات اجرایی در معادن و پروژه های عمرانی از قبیل راه سازی – سد سازی واحداث تونل می باشد و برای شرکت هایی که در این زمینه ها کار می کنند بیشترین توقف کاری و اتلاف وقت و هزینه مربوط به این دسته از کار ها می باشد. برای رفع این مشکل با به صورت هایی که در زیر آمده است آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشیم.

تهیه قطعات دریل واگن و جامبو دریل

تعمیرات انواع دریل واگن و جامبو دریل

خرید انواع دریل واگن و جامبو دریل

استعلام قیمت