فروش جامبو دریل حفاری

فروش دریل واگن حفاری

یکی از تجهیزات ضروری برای حفاری معادن و حفاری در انواع ساخت و ساز ها جامبو دریل ها هستند. جامبو دریل ها برای حفاری تونل در مناطقی که حفاری در آن ها مشکل است کاربرد بالایی دارند. با توجه به اهمین این دستگاه در صنایع بزرگ فروش جامبو دریل یکی از مواردی است که توسط شرکت های مختلف انجام می شود. با توجه به اهمیت این موضوع در ادامه به فروش جامبو دریل و مواردی که باید در ارتباط با آن مد نظر داشته باشید را بررسی خواهیم کرد.

گالری تصاویر جامبو دریل در پروژه های راه سازی

دریافت مشاوره خدمات فروش دستگاه های جامبو دریل حفاری 
پارس راک برای فروش جامبو دریل همراه شما خواهد بود.

شرایط فروش جامبو دریل حفاری

قرارداد فروش جامبو دریل مانند سایر قرار داد های فروش نوعی قرارداد قانونی است که باید براساس قوانین و مقررات قانونی انجام شود. فروش یک قرارداد خاص در حقوق مدنی است که به صراحت در حقوق مدنی توصیف می‌شود. بنابراین گفته می‌شود خرید یک جامبو دریل یک قرارداد معین است.

علاوه بر ویژگی‌های این قرارداد می‌توان به ویژگی‌های دیگری چون ضرورت و لزوم اشاره کرد. قرارداد فروش جامبو دریل یک قرارداد قانونی است و باید در آن میزان مبلغ و شیوه ی پرداخت آن مشخص شود.

ضرورت قرارداد همچنین به این معنی است که مالک مته حفاری و متقاضی خرید جامبو دریل آن نمی‌تواند داوطلبانه قرارداد را فسخ کند و یا از کار بر روی موضوع قرارداد پشیمان شود. البته, یک شرط ممکن است برای آن‌ها در نظر گرفته شود تا امکان خاتمه دادن به شرایط خاص را محدود کند.

شرایط فروش جامبو دریل

مشاوره فروش جامبو دریل

مشاوره فروش جامبو دریل

فروش جامبو دریل حفاری با توجه به قمیت بالای آن ریسک زیادی دارد و به همین دلیا توصیه می شود با افرادی که سالیان طولانی است در این حوزه فعال هستند برای فروش جامبو دریل مشورت کنید و از آن ها کمک بگیرید. این افراد می توانند در امر تعیین قیمت، فروش، شیوه ی تنطیم قرارداد، موارد دیگری از این دست مشاور و راهنمای خوبی برای شما باشند.

همان طور که می دانید جامبو دریل حفاری ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع جامبو دریل نوع کارکرد آن و میزان قیمت آن در زمان خرید هم متفاوت خواهد بود. لازم است برای خرید با شخصی مشورت کنید که به تمام این امور آگاهی کامل داشته باشد تا تا حدامکان در معامله دچار ضرر و زیان نشوید.

مساله‌ای بسیار مهم که باید توضیح دهیم میزان اختیارات در زمان فروش جامبو دریل حفاری است. نکته ی مهم این است که تا زمانی که شما کاملا و به صورت قانونی مالک جامبو دریل حفاری نشده اید حق ندارید آن را به فرد دیگری اجاره دهید.

توجه داشته باشید: در صورت فسخ قرارداد، قراردادی برای هر دلیلی و عنوان در هر زمانی، حتی اگر یک ماه پس از انعقاد قرارداد یا لغو قرارداد توسط صاحب جامبو دریل حفاری به دلیل نقض تعهدات قرارداد منعقد شود ،فروشنده می تواند قرارداد را به صورت یک طرفه فسخ کند و خریدار با توجه به مفاد قرارداد نمی تواند اعتراضی کند.

برای اورهال دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

انواع ماشین آلات حفاری چیستند ؟
ادامه مطلب

سکوهای حفاری جامبو معدن و تونل برای حفاری دریفت / حفاری تونلی

جامبو زیرزمینی بومر XE3

سکوهای حفاری جامبو زیرزمینی برای حفاری انفجاری در معادن زیرزمینی و حفاری تونل استفاده می شود. این دکل ها به چهار بوم مجهز هستند که سطوح مقطعی از 6 متر مربع تا 206 متر مربع را پوشش می دهند. ما دکل های حفاری جامبو زیرزمینی را با سیستم کنترل مستقیم قابل اعتماد خود، DCS، یا با سیستم کنترل دکل کامپیوتری، RCS، که سطوح مختلف اتوماسیون ممکن است به آن اضافه شود، ارائه می دهیم. طیف گسترده ای از مته های سنگ از 16 کیلووات تا 40 کیلووات قدرت ضربه ای موجود است. چندین مدل از دکل‌های حفاری صورت با خط محرکه الکتریکی باتری بدون آلایندگی اختیاری در دسترس هستند.

راه حل های اتوماسیون پیشرو در جهان برای دکل های حفاری صورت

دکل حفاری جامبو زیرزمینی بومر E2

دکل های حفاری جامبو زیرزمینی بومر دارای انواع مختلفی از ویژگی های اتوماسیون در دسترس هستند. بسته تونل سازی پویا (DTP) یک ویژگی نرم افزاری است که به دکل حفاری اجازه می دهد نقشه های حفاری سفارشی را مستقیماً در سطح تونل ایجاد کند. اپراتور دکل کانتور تونل را به همراه یک فایل قانون حفاری به دکل حفاری دانلود می کند و دکل حفاری نقشه های حفاری خود را ایجاد می کند. این امر نیاز به رفت و برگشت با نقشه های مته بین دفتر و دکل حفاری را از بین می برد.

طرح حفاری برای بخش خاصی از تونل ایجاد شده است که منجر به دقت بالاتر در توسعه تونل می شود. برخی از محصولات با افزودن عملکردهای خودکار مانند افزودن میله های مته یا تغییر مته ها سفارشی می شوند. برای حفظ دقت و ایمنی، ویژگی هایی مانند تسطیح خودکار و حفاظت از توقف مته نیز یکپارچه شده است. سیستم کنترل ریگ ما (RCS) عملیات از راه دور را با یک پنل کنترلی که حسگرها و دوربین های محلی را نظارت می کند، فعال می کند. اپراتور را می توان در اتاق کنترل در فاصله ایمن از مناطق خطرناک قرار دادنسل دوم در سکوهای حفاری جامبو، لودرها، کامیون های معدن، دکل های حفاری تولیدی و تقویت سنگ در حال گسترش است. بسته های برق باتری ما با استانداردهای CE مطابقت دارند و می توانند تحت پوشش طرح خدمات باتری جدید قرار گیرند.

انواع مختلف یا پیکربندی ماشین‌های حفاری وجود دارد، اما اکثر ماشین‌های حفاری به چهار دسته کلی تقسیم می‌شوند: ، قائم، شعاعی و هدف خاص.جامبو دریل ها به طور خاص برای معادن سنگ آهک و حفاری کارآمد سرفصل هایی با عرض 50-60 فوت و ارتفاع 35 فوت در یک تنظیم طراحی شده اند. این دریل‌های جامبو هیدرولیک دیزلی، انعطاف‌پذیری لازم برای رسیدگی به الزامات حفاری پیچ‌های رویی، کف و سقف را فراهم می‌کنند.

برای اجاره جامبو دریل با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

  • دستگاه حفاری شعاعی.
  • دستگاه حفاری عمودی.
  • دستگاه حفاری اتوماتیک.
  • دستگاه حفاری چند اسپیندل.
  • دستگاه حفاری سوراخ عمیق.
  • دستگاه حفاری حساس
  • دستگاه حفاری قابل حمل.
  • دستگاه حفاری باند

یک جامبو حفاری شامل یک، دو یا سه مته سنگی است، گاهی اوقات یک سکو، که معدنچی روی آن می ایستد تا سوراخ ها را با مواد منفجره پر کند، سطح تونل را  حفر و فرایند تونل سازی را پیش برد.

جامبو دریل
ادامه مطلب

جامبو دریل حفاری J251-LS, J352-LS

جامبو دریل  مخصوصاً برای معادن سنگ آهک و حفاری کارآمد سرفصل هایی به عرض 50-60 فوت و ارتفاع 35 فوت در یک تنظیم طراحی شده اند.

این  جامبو دریل‌های هیدرولیک دیزلی، انعطاف‌پذیری لازم برای رسیدگی به الزامات حفاری پیچ‌های رویی، نیمکت و سقف را فراهم می‌کنند. هر دو مدل تمام سوخت و آب مورد نیاز برای کارکردن یک شیفت کامل 10 ساعته را بدون سرویس حمل می کنند.

نکات برجسته محصول

کابین اپراتور به گونه ای ارگونومیک طراحی شده تا کنترل، راحتی و دید بی نظیری را ارائه دهد.

تمام کنترل‌های اپراتور برای حفاری و ترامیم یا با استفاده از شیر برقی 24vdc کنترل می‌شوند و صدا و گرمای تولید شده در کابین را به حداقل می‌رسانند.

تمام سیستم هیدرولیک مته هیدرولیک، بی نهایت متغیر و پاسخگوی سنگ به دستگاه اجازه می دهد تا با نیازهای حفاری شما مطابقت داشته باشد.

هوای شستشو توسط یک کمپرسور هوای اسکرو درایو مستقیم با خروجی 150 psi برای تمیز کردن بهتر سوراخ ها و حفاری کارآمدتر ارائه می شود.

درپوش‌های محفظه موتور لولایی هستند و برای دسترسی بهتر به تعمیر و نگهداری به راحتی باز می‌شوند.

رادیاتور موتور و خنک کننده های هیدرولیک/کمپرسور هوا از راه دور در پشت دستگاه نصب می شوند و برای دسترسی کامل برای تمیز کردن باز می شوند.

طراحی کامل ماشین و محل قطعات برای به حداکثر رساندن قابلیت سرویس.

جامبو دریل حفاری UJ21

جامبو دریل حفاری برقی UJ21 (جامبو دریل  زیرزمینی) به طور گسترده در توسعه معادن زیرزمینی، تونل زنی کوچک، سوراخ پیچ و مهره و سایر پروژه های تقویتی استفاده می شود. ماشین ماینینگ جامبو UJ21 که به خوبی طراحی شده است، تجربه سوراخکاری بهتری را از نظر ظاهر، پیکربندی و کنترل سیستم به مشتریان ارائه می دهد. شاسی و سقف ایمنی بالابر این دستگاه مته جامبو بر اساس ملاحظات ایمنی، عبور و پایداری تجهیزات را تضمین می کند، به طوری که اپراتورها همیشه می توانند در موقعیت ایمن برای کار باشند. موقعیت “مستقیم” سیستم بازوی حفاری برای دستیابی به موقعیت حفاری سریع و دقیق. مجهز به قدرت مته سنگ ZY104M تا 18 کیلو وات، فرکانس 60 هرتز آن حفاری سنگ با راندمان بالا است.

حفاظت مطلوب سیستم جذب شوک مکانیسم دوگانه بافر و سیستم تطبیق خودکار دکل حفاری جامبو می‌تواند بازده نفوذ را بهبود بخشد و در عین حال به طور موثر مصرف ابزار حفاری را کاهش دهد و راندمان تولید را بهبود بخشد.تنظیمات چند بوم در این نوع جامبو دریل حفاری  موجود است.

برای خرید دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

1- توجه داشته باشید که مدل های جدید تر و به اصطلاح به روز تر جامبو دریل که به تازگی تولید می شوند نسبت به مدل های قدیمی تر قیمت بالاتری دارند. حتی جامبو دریل که شما در حال حاضر قصد فروش آن را دارید ممکن است فردا به قیمت بالاتری ناچار به خرید آن باشید به همین دلیل است که در زمان فروش جامبو دریل باید تمام جوانب را در نظر بگیرید و کاملا از هر نظر برای فروش جامبو دریل مطمئن باشید.

خرید جامبو دریل
ادامه مطلب

2- جامبو دریل ابزاری کاربردی در صنعت است به همین دلیل شرکت های بزرگ به راحتی دست به فروش آن نمی زنند چرا که می توانند از اجاره جامبو دریل سود زیادی به دست آورند به همین دلیل است که در زمان خرید جامبو دریل حفاری باید بسیار مواظب باشید و دقت داشته باشید تا جامبو دریل حفاری کاملا سالم باشد و مشکلی از نظر تجهیزات و حتی مشکل حقوقی نداشته باشد. برخی از افراد جامبو دریل هایی که دچار مشکل و یا نقص فنی هستند را می فروشند به همین دلیل باید قبل از خرید جامبو دریل به دقت آن را بازرسی و بازبینی کنید.

3- جامبو دریل ها با انواع متخلفی در بازار موجود هستند و هرکدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. دریلو اگن باید با توجه به نوع زمینی که قرار است حفاری در آن انجام شود و نوع خاک محل خریداری شود علاوه بر این عمق چاه و میزان حفاری مورد نظر هم در خرید جامبو دریل و نوع آن نقش دارند.

4- برای خرید هر نوع جامبو دریل باید تمام قسمت های مختلف جامبو دریل به طور کامل بررسی شوند قسمت های مختلف دریل جامبو دریل عبارتنداز:

دکل حفاری، سیستم ضد قفل، جک هیدرولیکی، مخزن روغن، سیستم جلو برنده ی مته، چرخ های لاستیکی یا چرخ های زنجیری، میله حفاری، فرمان کنترل دستگاه، مته حفاری، تابلوی کنترل دستگاه، کمپرسور، موتور دیزلی، الکتروموتور و سیستم روشنایی. در زمان خرید دریل جامبو دریل خصوصا جامبو دریل های دست دوم تمام بخش های مختلف جامبو دریل را کاملا بررسی کنید تا ببینید دچار مشکل و خرابی هستند یا نه. چرا که خرابی در هر کدام از قسمت های گفته شده در کارکرد اصلی جامبو دریل اثر گذار است.

5- قیمت جامبو دریل ها با توجه به نوع جامبو دریل ، شرکت تولید کننده و میزان توان حفاری جامبو دریل متفاوت هستند و نمی توان قیمت ثابتی برای جامبو دریل در نظر داشته به همین دلیل که توصیه می شود ابتدا زمین مورد حفاری و طول حفاری مورد نیاز را مشخص کرده سپس اقدام به خرید جامبو دریل متناسب بکنید. چرا که هزینه ی خرید جامبو دریل به مراتب بالا است.

برای فروش دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

مواردی که پیش از خرید جامبو دریل باید به خاطر داشت

پیش از خرید جامبو دریل حتما شرکت سازنده را بررسی کرده و از کیفیت قطعات تولیدی آن اطمینان حاصل کنید

مطمئن شوید که جامبو دریل تولیدی در نوع مناسب با کارکرد مد نظر شما است و سپس برای خرید اقدام کنید

اگر قصد اجاره ی جامبو دریل را دارید پیش از اقدام برای عقد قرار داد اجاره بخش های مختلف جامبو دریل را بررسی کنید و مدت زمان مورد نیاز برای استفاده از دریل جامبو دریل را بررسی کنید تا دچار ضرر احتمالی نشوید.

حتما میزان حفاری را برآورد کنید و مطابق با نوع خاک منطقه و عمق حفاری دریل واکن مناسب خریداری کنید.

استعلام قیمت