اجاره دریل واگن حفاری

اجاره دریل واگن

دریل واگن یک نوع ابزار حفاری تاثیر است که در آن, پاور هد بر از طریق واگن به دکل نصب‌شده و بالا و پایین می‌رود. این تجهیزات یعنی مجموعه دکل و پاور هد بر روی دو نوع زیربندی که شامل چرخ شنی و چرخ لاستیکی است روی هم قرار داده می شونداین مدل ماشین برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌های حفاری و ایجاد چاله انبوه استفاده می‌شود. اجاره دریل واگن حفاری یکی از خدماتی است که در پارس راک به آن پرداخته می شود.

دریافت مشاوره اجاره انواع دستگاه های دریل واگن حفاری 
پارس راک برای یک اجاره مطمئن همراه شما خواهد بود.

شرایط اجاره دریل واگن حفاری

حفاری کردن با دریل واگن: حفاری یک فرآیند برش است که از مته دریل برای برش دادن یک سوراخ عرضی مدور در جامد استفاده می‌کند. مته دریل معمولاً یک ابزار برشی گردان است که اغلب چند نقطه‌ای است. گاز به قطعه کار فشرده می‌شود و سرعت صدها تا هزاران انقلاب در دقیقه می‌چرخد. این نیروها لبه برش را بر روی قطعه کار قرار می‌دهند و swarf را از سطح سوراخ می‌کنند.در حفاری صخره، سوراخ معمولاً از طریق برش مدور درست نمی‌شود، اگر چه مقدار گاز معمولاً چرخانده می‌شود.

 در عوض، این سوراخ معمولاً با کوبیدن مته به سوراخ با حرکات کوتاه، به سرعت تکرار می‌شود. عملیات چکش را می‌توان از خارج از سوراخ (دریل چکش) یا داخل سوراخ (مته سوراخ کف، DTHانجام داد. دریل مورد استفاده برای دریل کردن افقی، دریل درافت نامیده می‌شود.در موارد نادر، از مته‌های مخصوص به شکل ویژه برای برش سوراخ‌هایی در مقطع عرضی غیر دایره‌ای استفاده می‌شود. یک مقطع عرضی نیز ممکن است.برش مایع معمولاً برای مته‌های دریل بکار می‌رود، برش مایع عمر ابزار را گسترش می‌دهد، سرعت و تغذیه را افزایش می‌دهد، سطح را افزایش می‌دهد و به استخراج کمک می‌کند. کاربرد این مایعات معمولاً با ریختن کار بر روی قطعه کار با خنک‌کننده و روغن و یا با استفاده از یک غبار انجام می‌شود.

برای سرویس نگهداری دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

انواع دستگاه های حفاری دریل
قیمت دریل واگن حفاری

برای تصمیم‌گیری در مورد این که کدام مته به کار می‌رود، مهم است که تکلیف را در دست بررسی کرده و ارزیابی کنید کدام مته بهتر عمل می‌کند. انواع مختلفی از مته وجود دارد که هر کدام اهداف متفاوتی دارند. مته زیرانداز قادر به حفاری بیش از یک قطر است. از تمرین‌های سرعت برای حفر اندازه سوراخ بزرگ‌تر استفاده می‌شود. تمرین‌های شاخص برای مدیریت تراشه مفید هستند.

همه ی افراد و شرکت هایی که به کار حفاری مشغول هستند قادر به پرداخت هزینه و خرید دریل واگن نیستند لذا اجاره دریل واگن در این گونه موارد بسیار کاربرد دارد و انجام می شود. اما برای اجاره دریل واگن باید نکات مهمی را مد نظر داشته باشید که در ادامه مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد.

دریل واگن ها ماشین‌های مورد استفاده برای حفاری هستند. این ماشین‌ها از جمله تجهیزاتی هستند که برای حفاری در معدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. افرادی که در معادن یا دیگر پروژه‌های ساخت‌وساز کار می‌کنند به خوبی آگاه هستند که دریل واگن گزینه‌ای عالی برای حفاری موفقیت‌آمیز خواهد بود. این ماشین حفاری عمقی را انجام می‌دهد و یک سیستم حفاری تاثیر قوی دارد. اجاره یک  دریلواگن نوعی توافق اجاره است که بین مالک و مستاجر برای رسیدن به یک دریل واگن امضا می‌شود.اجاره دریل واگن حفاری در واقع سند حقوقی معتبر رابطه مالک – اجاره کنند است. اگر می‌خواهید از یک دریل واگن برای حفاری یا پروژه‌های معدنی استفاده کنید, باید این دستگاه را به نحوی به دست آورید. هزینه بالای تهیه این ماشین, صاحبان پروژه را مایل به بهره‌برداری از شرایط اجاره کرده‌اند و از اجاره برای اجاره واگن برای مدت معینی استفاده می‌کنند.

قرارداد اجاره دریل واگن

قرارداد اجاره  دریل واگن حفاری,  نوعی اجاره است که طبق قوانین و مقررات اجاره تهیه می‌شود. اجاره یک قرارداد خاص در حقوق مدنی است که قانون مدنی صراحتاً توصیف می‌کند. بنابراین گفته می‌شود که اجاره معوض دریل واگن یک قرارداد معین است. علاوه بر ویژگی این قرارداد, می‌توان به سایر ویژگی‌های آن, مانند ضرورت و لازم بودن اشاره کرد.مبادله معوض دریل واگن به این معنی است که مبلغی برای اجاره دریل واگن توسط صاحب دریل واگن تعیین می شود و  توسط مستاجر بابت اجرای قرارداد پرداخت می‌شود. بنابراین, این قرارداد قیمت یا مبادله‌ای دارد. ضرورت قرارداد نیز به این معنی است که صاحب دریل واگن حفاری و متقاضی برای اجاره آن نمی‌تواند به طور داوطلبانه قرارداد را فسخ کند و یا از هم‌کاری در موضوع قرارداد پشیمان شود. البته ممکن است برای آن‌ها شرط در نظر گرفته شود تا امکان خاتمه دادن به قرارداد اجاره نمونه به شرایط خاصی محدود شود.

قانون مدنی اجاره را به عنوان قراردادی تعریف می‌کند که در آن اجاره کننده مالک منافع حفاری مالک می‌شود. بنابراین, با تنظیم و امضای قرارداد اجاره واگن, متقاضی اجاره اتومبیل برای یک دوره زمانی معین و در ازای مقدار مشخصی از پرداخت‌است و می‌تواند از این ماشین سود ببرد. صاحب مته, مالک قرارداد خوانده می‌شود و کسی که اجاره می‌کند مستاجر خواهد بود.

برای خرید دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

اجاره جامبو دریل
ادامه مطلب
دریل واگن 2
راهنمای خرید دریل واگن

مفاد قرارداد اجاره دریل واگن

برای آماده‌سازی و نوشتن اجاره دریل واگن حفاری, باید از محتوای آن و مسائل حقوقی مرتبط آگاه باشید. البته, با توجه به اینکه دریل واگن‌های حفاری  اغلب توسط شرکت‌های اجاره ماشین‌آلات سنگین اجاره داده می‌شوند یا توسط برخی شرکت‌ها به حراج گذاشته می‌شوند, باید آگاه باشیم که این شرکت‌ها ممکن است ارابه‌ها را تحت شرایط خاصی اجاره دهند. بنابراین قبل از امضای قرارداد اجاره, لازم است با مشاور حقوقی صحبت کنید و یا حتی از مشاور حقوقی یا وکیل درخواست کنید که قرارداد شما را بخواند و به شما در انجام این توافقنامه کمک کند.

اگر بخواهیم از قسمت‌های مختلف این قرارداد آگاه باشیم, باید بگوییم که این قرارداد شامل اطلاعات و مشخصات مالک و مستاجر است. پس از اطلاعات و ویژگی‌های طرفین, موضوع قرارداد است و در ادامه این قرارداد, اقلامی مانند میزان اجاره و دوره اجاره دریل واگن حفاری ذکر شده‌است.مفاد و تعهدات طرفین و همچنین توضیحات مفصل در مورد چگونگی استفاده از  دریل واگن, خسارت و ضمانت, شروط فسخ قرارداد و شرط داوری موارد دیگری است که در متن قرارداد نوشته می‌شود.

مراحل اجاره دریل واگن

یک مساله بسیار مهم که ما باید توضیح دهیم مساله میزان اختیارات در قرارداد اجاره دریل واگن حفاری است. اغلب از این پرسش سوال می‌شود که آیا مستاجر چه حد اختیار دارد و چگونه می‌تواند از این مته استفاده کند?

در واکنش، باید بگوییم که بر طبق قانون مدنی، مستاجر دریل واگن حفاری ، منافع این دستگاه را دارد. بنابراین، این حق استفاده از دستگاه به هر روش متعارف که کل این دستگاه را تغییر نمی‌دهد و باعث آسیب به دریل واگن نمی‌شود، دارد. نکته بسیار مهم در مورد سود بردن از یک دریل واگن مساله اجاره مجدد آن است. سوال این است که آیا مستاجر می‌تواند این دستگاه را دوباره به شخص دیگری اجاره دهد؟ یا از یک مته کاری در پروژه دیگر استفاده کنید؟

دریل واگن
ادامه مطلب

در واکنش، ما باید بگوییم که این قانون، مستاجر را از انجام این کار منع نمی‌کند. اجاره دادن یک مته هم می‌تواند یک روش رایج برای استفاده از این وسیله باشد. البته نکته مهم در این زمینه این است که اگر مالک دریل واگن در قرارداد گفته باشد که مستاجر نمی‌تواند دوباره دریل واگن حفاری را اجاره کند، مستاجر نمی‌تواند علیه این وضعیت اقدام کند. بنابراین، رعایت شرایط قرارداد ضروری است.

برای فروش دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

توجه: در صورت فسخ قرارداد توسط مستوجر دریل واگن  برای هر دلیلی و عنوان در هر زمان، حتی اگر یک ماه پس از انعقاد قرارداد یا لغو قرارداد توسط مالک دریل واگن به دلیل نقض تعهدات خود باشد. این قرارداد اجاره مستاجر برای کل مدت اجاره را بازپرداخت نخواهد کرد و مستاجر هیچ حق یا ادعایی در رابطه با میزان اجاره پرداختی و مزایای اجاره برای بقیه مدت ندارد.

بدیهی است که اگر مالک به طور یک جانبه عمل کند و بدون دلیل فسخ قرارداد، پس از ارائه حساب‌ها در این قرارداد توسط مستاجر و تسویه دیون مربوط به اجاره دریل واگن مرتبط با تاریخ تحویل ماشین‌آلات و تجهیزات، بازپرداخت شود. مابقی اجاره، پس از تحویل و تسویه دیون ، باید با تحویل دریل واگن های اجاره داده شد ادامه یابد.هیچ مبلغی از طرف مستاجر به عنوان یک وام یا سپرده خوب پرداخت‌نشده است و مستاجر در این موارد هیچ حق یا ادعایی ندارد.دریل واگن اجاره‌ای در همان زمان که قرارداد امضا شد به مستاجر تحویل داده شد و مستاجر تحویل این دریل واگن اجاره‌ای را تایید می کند.

دریل واگن شرکت پارس راک

شرایط قرارداد اجاره دریل واگن ​

مستاجر مسئول تعمیرات کلی و جزئی دستگاه‌ها، ماشین‌آلات و لوازم جانبی اصلی، از جمله نقص ماشین، تعمیرات موتور و هزینه‌های مصرفی بدون استثنا می‌باشد.مستاجر مسئول نگهداری و نگهداری وسایل و دستگاه‌های اجاره‌ای است و در صورت هر گونه آسیب به دستگاه‌ها و ماشین‌ها، مستاجر موظف به جبران آن است.مستاجر موظف به ارائه دارایی اجاره‌ای به روش صحیح با توجه به دقیقه جلسه و تحویل در زمان تحویل توافق شده در زمان عقد قرار داد است.

برای تعمیر دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

صاحب دریل واگن  حق دارد که به طور ناخواسته و در هر زمانی برای بازرسی عملیات و دستگاه‌های اجاره‌ای و ماشین‌ها با توجه  به هماهنگی قبلی قبلی یا حتی بدون هماهنگی قبلی به مستاجر یا از طریق نماینده خود، بازرسی کند. جلوگیری از ورود مالک دریل واگن به محل حفاری به حق خاتمه دادن قرار داد به مالک را می‌دهد.مستاجر دارای حق اجاره ماشین‌آلات برای وام‌ها و تسهیلات یا هر هدف دیگری نیست.

مستاجر موظف به استفاده و راه‌اندازی ماشین‌آلات و تجهیزات اجاره‌ای برای حداکثر هشت ساعت در روز بود. بدیهی است که اگر در هر زمان ثابت شود، علاوه بر ایجاد حق فسخ برای صاحبخانه، مستاجر مسئول استهلاک اضافی است و موظف است که خسارت ناشی از استهلاک اضافی ماشین‌ها و استهلاک آن‌ها را جبران کند.بدیهی است که افزایش قیمت ماشین به دلیل تورم، تاثیری بر ارزیابی میزان کاهش و استهلاک به نفع مستاجر ندارد و میزان استهلاک بیش از حد به صورت زیر محاسبه می‌شود

معرفی بولتر ، مشخصات و انواع
ادامه مطلب
پارس راک دریل واگن

مشاوره اجاره دریل واگن 

در حال حاضر شرکت های زیادی اقدام به اجاره دادن دریل واگن می کنند اما ایا تمام این شرکت ها معتبر هستند و دریل واگن های اجاره داده شده از جانب آن ها قابل اعتماد هستند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر تنها تعدادی از افراد و شرکت ها در زمینه ی اجاره دریل واگن معتبر هستند و شما می توانید با خیال راحت برای اجاره دریل واگن اقدام کنید. بهترین راه در زمان اجاره ی دریل واگن گرفتن مشاوره از افرادی است که در این زمینه تخصص و مهارت بالا و کافی را دارند. فردی که دریل واگن و امور حقوقی مربوط به اجاره آن را به خوبی بداند و بتواند قرارداد خوبی برای اجاره برای شما تنظیم کند.

قیمت اجاره دریل واگن

قیمت اجاره دریل واگن به نوع دریل واگن ، میزان کارایی آن ، عمر آن و میزان زمان اجاره وابسته است و نمی توان قیمت کلی برای همه نوع اجاره دریل واگن اعلام کرد. اجاره دریل واگن در مناطق مختلف کشور مختلف و متفاوت است.

مواردی که پیش از اجاره دریل واگن باید به خاطر داشت

پیش از عقد قرار داد اجاره دریلو اگن حتما زمانی را که برای استفاده از دریل واگن نیاز دارید به درستی محاسبه کنید چرا که با توجه به نوع قرار و مراحلی که برای عقد قرار داد اجاره دریل واگن بررسی کردیم شما ملزم به پرداخت جریمه می شوید یا اینکه مالک دریل واگن می تواند دریلو اگن را از شما بگیرد و در این صورت شما ناچار به اجاره دوباره دریل واگن هستید. یا اینکه قرارداد را به گونه ای تنظیم کنید که امکان تمدید اجاره دریل واگن در صورت نیاز وجود داشته باشد.

در زمان اجاره دریل واگن حتما تمامی مفاد عقد قرارداد را به صورت کاملا بخوانید و با آگاهی کامل آن را امضا کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

مورد دیگر اینکه در زمان اجاره دریل واگن مطمئن شوید تمام بخش ها و قسمت های دریل واگن سالم هستند و مشکلی وجود ندارد، چرا که ممکن است بعدا ملک اعلما کند که شما باعث خرابی شده اید و باید جریمه پرداخت کنید.

در سال های اخیر به دلیل گران بودن دریل واگن اجاره آن رونق زیادی در بین مهندسان پیدا کرده است و عموما برای حفاری دریل واگن به صورت اجاره ای مورد استفاد قرار می گیرد و کمتر کسی برای خرید دریل واگن اقدام می کند.

 

استعلام قیمت