ویدا شریفی پور کیست

ویدا شریفی پور کیست ؟ مهاجرت تحصیلی به کانادا می تواند مسیری ناشناخته رو به یک دنیای جدید را پیش پای شما باز کند. تحصیل به زبانی که در حد زبان مادری برایتان آشنا نیست و وارد شدن به یک فضای جدید می تواند کمی نگران کننده و چالش برانگیز باشد. افراد زیادی را دیده ایم که بعد از مهاجرت تحصیلی به کانادا بعد از مدتی راهی کشور خودشان شده اند و نتوانسته اند با شرایط جدید کنار بیایند.

یکی از مهمترین دلایلی که دانشجویان قادر به ادامه این مسیر نمی شوند عدم داشتن دانش و آگاهی کافی از شرایط  مهاجرت تحصیلی به کانادا است.

ویدا شریفی پور کیست؟

چنانچه در مسیر  مهاجرتی تان از مشاوره  مهاجرت تحصیلی به کانادا استفاده نکنید احتمال اینکه با گره های کور در مسیرتان روبرو شوید زیاد خواهد بود. شما هیچ شناختی از شرایط جدید ندارید و بدون حضور مشاور مطمئنا باید برای تلاش بسیار زیادی برای موفقیت انجام دهید. این تلاش گاهی اوقات آنقدر به بیراهه می رود و بیهوده است که شما را خسته میکند. بنابراین تصور می کنید که  مهاجرت تحصیلی به کانادا انتخاب اشتباهی بوده. در حالی که شما راه و چاه درست این مسیر را بلد نبودید.

ویدا شریفی پور یکی از فعالان حوزه مشاوره  مهاجرت تحصیلی به کانادا با سالها سوابق درخشان کاری در حوزه مشاوره مهاجرت تحصیلی قادر است شما را از بهترین مسیر متناسب با علایق، اهداف، بودجه، شرایط تحصیلی و حتی میزان تلاش و پشتکار تان در تحصیل روانه کانادا کند. ایشان به عنوان یک روانشناس بالینی و روانشناس رفتار قادر اند به درک کاملی از شرایط شخصی، تحصیلی و خانوادگی از شما برسند و مطابق با این شرایط مسیر درست را برای مهاجرت تحصیلی شما به کانادا اتخاذ کنند.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای افراد زیر 18 سال با ویدا شریفی پور

بهترین سن برای آموزش دیدن در سیستم آموزشی کانادا سن زیر 18 سال است. بنابراین اگر فرزندتان این شرایط را دارد که برای تحصیل در کشور کانادا آماده مهاجرت شود چه بهتر که از حالا برای این اقدام آماده اش کنید. سیستم آموزشی کانادا یکی از بهترین سیستم های آموزشی جهان است که استانداردهای سطح بالایی دارد. اما  مهاجرت تحصیلی به کانادا برای افراد زیر 18 سال چه قوانینی را شامل می شود؟ چگونه می توان فردی که هنوز به سن قانونی نرسیده است را برای تحصیل به کانادا فرستاد؟ این نگرانی ها را ویدا شریفی پور برای شما حل و فصل خواهد کرد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای افراد زیر 18 سال با ویدا شریفی پور شامل شفاف سازی تمامی روش های مهاجرت می شود. به عنوان مثال شما می توانید با دریافت ویزای همراه، به همراه فرزندتان برای مهاجرت اقدام کنید. بدین شکل که در ابتدا باید پذیرش یک مدرسه در کانادا را بگیرید و بعد برای ویزای تحصیلی یا همان ویزای دانش آموزی اقدام کنید.

مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا

همچنین می توانید یک آشنا یا دوست را در کانادا سرپرست فرزندتان نمایید تا برای اقامت نزد او بماند. این آشنا می تواند یک فامیل یا آشنای خانوادگی و یا یک دوست باشد. در این صورت همراهی شما نیازی نیست و سرپرست قانونی او آن فرد خواهد بود. همچنین می توانید فرزندتان را مهمان یک خانواده کانادایی کنید تا برای اقامت و زندگی نزد آن ها بماند.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای افراد زیر 18 سالی که والدین شان قصد کار و تحصیل در کانادا را دارند نیز به شیوه خاص خود ممکن است. بسیار مهم است که قبل از انتخاب شیوه مهاجرتی تمامی جوانب و شرایط از جمله شرایط تحصیلی فرد، شرایط روحی و تمکن مالی شما و خانواده تان بررسی شود تا بهترین و مطلوب ترین روش  مهاجرت تحصیلی به کانادا برای افراد زیر 18 سال بال ویدا شریفی پور اتخاذ گردد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت بورسیه

دغدغه های مالی شما را در مسیر مهاجرت تان به کانادا رها نخواهند کرد. اما راه درست برخورد با این دغدغه های مالی این است که راهکار منطقی برای حل و فصل آن ها پیدا کنید. مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت بورسیه راهی ست که می توانید از طریق آن صرفه اقتصادی قابل توجهی رقم بزنید. انواع مختلفی از بورسیه های تحصیلی در کانادا ارائه می شود. از جمله بورسیه های معروف می توان به Scholarships، grants و bursaries  اشاره کرد.

در مورد بورسیه تحصیلی Scholarships باید گفت که این بورسیه با توجه به مقطع تحصیلی متقاضی ارائه می شود. منابع دولتی کشور کانادا و شرکت های خصوصی این بورسیه را ارائه می دهند. ممکن است بورسیه اسکالرشیپ را با نام بورسیه فلوشیپ نیز در جایی بشنوید. برای دریافت این بورسیه تحصیلی باید صلاحیت های علمی مانند معدل عالی، مقالات پژوهشی، نمره زبان بالا در آزمون های آیلتس، تافل و GRE و پروژه های تحقیقاتی و رزومه علمی پرباری داشته باشید.

دانشجویانی که نیاز مالی شدیدتری داشته باشند می توانند برای اخذ بورسیه های grants و bursaries  اقدام کنند. بنابراین بررسی تمکن مالی و شرایط اقتصادی دانشجو نیز از شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت بورسیه تحصیلی می شود. بورسیه های دیگری نیز در کشور کانادا برای دوره های تحصیلی داده می شود که از جمله آن ها می توان به بورسیه پست دکتری Bunting، بورسیه تحقیقات و پژوهش IDRC، بورسیه تحصیلی سورف شارک، بورسیه تحصیلی یابود و بورسیه تحصیلات تکمیلی وانیر اشاره کرد.

بسیار مهم است که در  مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت بورسیه تحصیلی مطابق با رشته تحصیلی و شرایط خودتان اقدام کنید تا موفق به اخذ بورسیه شوید. ویدا شریفی پور در این مسیر همراه شماست تا بتوانید به بهترین نحو ممکن از پس  مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت بورسیه تحصیلی برآیید.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت فاند

یکی از مشغله های فکری مهم برای دانشجویان مایل به مهاجرت تحصیلی به کانادا، پرداخت هزینه های تحصیل است. از هزینه اجاره مسکن و خوابگاه گرفته تا هزینه هایی مانند خرید کتب درسی، هزینه های رفت و آمد، هزینه شهریه دانشگاه و هزینه خورد و خوراک همگی جزو این هزینه ها هستند. به همین دلیل بسیاری از دانشجویان به محض اینکه پایشان به کانادا باز می شود به دنبال شغل پاره وقت می گردند تا بتوانند هزینه های تحصیل شان را تامین کنند.

اما کار و تحصیل همزمان به ویژه در ابتدای دوران تحصیل می تواند کمی شما را از مسیر اصلی که تحصیل است دور کند و دغدغه های فکری برایتان بتراشد. علاوه بر این زمان کافی برای مطالعه دروس نخواهید داشت و حسابی به شما سخت می گذرد.

ایده بهتری که به جای شاغل شدن می توان به آن فکر کرد مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت فاند است. شما می توانید با دریافت فاند تحصیلی بخش زیادی از هزینه های تحصیل تان را بپردازید. به ویژه اگر موفق به دریافت فول فاند یا همان Fully Funded Scholarship شوید. دانشجویان بین المللی فرصت بهتری برای دریافت فاند دارند. بنابراین اگر در این مسیر درست گام بردارید مطمئنا موفق به اخذ فاند خواهید شد.

انتخاب دانشگاه، انتخاب رشته تحصیلی، نوع فاند تحصیلی، رزومه و شرایط تحصیلی، تمکن مالی و بسیاری از پارامترهای مهم دیگر در  مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت فتند تاثیرگذار هستند. به همین دلیل توصیه می کنیم که از ویدا شریفی پور در این مسیر کمک دریافت کنید.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان انگلیسی

اولین توصیه ما برای افرادی که قصد  مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارند یادگیری زبان و دریافت مدرک زبان است اما همیشه همه چیز آنطور که می خواهیم پیش نمی رود. بنابراین ممکن است وقت مهاجرت سر برسد بدون اینکه مدرک زبان را اخذ کرده باشید.  مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان انگلیسی امکان پذیر می باشد. اما دارای شرط و شروط خاص خود می باشد.

قبل از هر چیز شما باید در زمان ارائه استادی پلن و مصاحبه با آفیسر اداره مهاجرت بتوانید او را قانع کنید که زبان تان در حدی است که بتوانید پا به کشور کانادا بگذارید. برخی از دانشگاه ها و کالج های کانادا دارای شرایط پذیرش مشروط هستند به این معنا که قبل از آغاز دوران تحصیلی می توانید دوره های زبان را بگذرانید تا به این زبان برای تحصیل تسلط کافی پیدا کنید.

طبیعتا این روش سخت تر و زمان بر تر از دریافت مدرک آیلتس و تافل قبل از  مهاجرت تحصیلی به کانادا می باشد. اما در شرایط اجبار باید این روش را انتخاب کرد. شما بعد از طی کردن دوره های زبان و البته پرداخت هزینه های آن می توانید دوره اصلی تحصیلات را شروع کنید. دقت داشته باشید که هر دانشگاهی در کانادا این شرایط را دارا نیست.

مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان انگلیسی

بنابراین برای  مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان انگلیسی باید انتخاب تان را به تعدادی دانشگاه محدود کنید که یقینا دانشگاه های معتبر و خوشنام کانادا نیستند. با این حال راه های مختلفی برای  مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان انگلیسی وجود دارد که ویدا شریفی پور شما را در این مسیر یاری خواهد کرد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای کالج با ویدا شریفی پور

دوره های کالج در کانادا برای افرادی که عاشق یادگیری فنون و هنر هستند دوره تحصیلی مناسبی است. دوره تحصیلی کالج می تواند از یک سال تا سه سال به طول بینجامد. این موضوع بستگی به رشته انتخابی و کالج تحصیلی شما دارد. شما در کالج برای دوره لیسانس آماده می شوید و در واقع مدرک فوق دیپلم خود را در کالج دریافت می کنید. تمرکز اصلی کالج های کانادا آموزش دادن مهارت های بازار کار می باشد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای کالج با ویدا شریفی پور به شما کمک می کند تا در انتخاب رشته تحصیلی انتخاب کالج و حتی دریافت بورسیه موفق شوید. فاند تحصیلی به کالج تعلق نمی گیرد اما می توانید برای دریافت بورسیه اقدام کنید. برخی کالج ها به مدرک زبان نیاز ندارند و می توانند کار را برای شما آسان تر کنند. مهاجرت تحصیلی به کانادا برای کالج شامل College Diploma و Advanced Diploma می شود.

اگر بخواهید در کالج مورد نظر مدرک لیسانس تان را هم دریافت کنید باید قبل از شروع دوره تحصیلی و انتخاب کالجح به فکر این موضوع باشید. ویدا شریفی پور با یک تحلیل دقیق و موشکافانه با توجه به شرایط، علایق و اهداف شما بهترین کالج را برای مهاجرت تحصیلی تان به کانادا انتخاب خواهد کرد و شما را در صفر تا صد این مسیر یاری خواهد داد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی

دوره کارشناسی دوره سرنوشت سازی است.  مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی می تواند آینده شما را رقم بزند. برای شروع دوره کارشناسی در کانادا باید یک Study Plan دقیق و تخصصی داشته باشید. در این استادی پلن موارد مهمی چون اهداف تحصیلی، رزومه تحصیلی، دلیل انتخاب دانشگاه، میزان تسلط به رشته تحصیلی و مهارت های زبان شما سنجیده می شود. شما باید مدارک تحصیلی تان برای  مهاجرت تحصیلی به کانادا جهت آغاز دوره کارشناسی تکمیل باشد.

دانشگاه های مختلف کانادا دارای شرایط متفاوتی برای پذیرش دانشجوی کارشناسی هستند. بسیار مهم است که قبل از انتخاب رشته و دانشگاه این شرایط را بررسی کنید. همچنین مهم است که بازار کار رشته مورد نظرتان را در کانادا بدانید. شما بعد از اتمام تحصیلات به احتمال زیاد در بازار کار مشغول خواهید شد. این موضوع می تواند در انتخاب رشته تاثیر گذار باشد.

ویدا شریفی پور شما را برای  مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی آماده خواهد کرد. تمام ابهامات این مسیر برای شما با ویدا شریفی پور به نقاط روش و شفاف بدل خواهد شد. بنابراین از یاری ایشان بهره مند شوید. ویدا شریفی پور کیست

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی ارشد

دوره فوق لیسانس یا همان کارشناسی ارشد یک دوره تحصیلات تکمیلی است که وابسته به تحقیقات، پژوهش های علمی و پروژه های تحقیقاتی می باشد. شما می توانید با  مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی ارشد بورسیه و فاند دریافت کنید. به ویژه اگر پس زمینه علمی قوی و پر باری دارید.

برای اینکه قدم اشتباهی در این مسیر برندارید بهتر است از همراهی و کمک مشاورین مهاجرت تحصیلی به کانادا بهره مند شوید. دریافت کمک هزینه، وام های دانشجویی، فاند و حمایت های مالی در دوره ارشد بسیار راحت تر است به شرطی که قوانین آن را بدانید. ویدا شریفی پور کیست

شما می توانید در  مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره کارشناسی ارشد خانواده تان را نیز همراه خود به کانادا ببرید. این موضع نیازمند بررسی های مختلف می باشد. تمکن مالی، رزومه علمی، شرایط خانوادگی، محدودیت سنی، رزومه کاری، سطح زبان و پارامترهای مهم دیگری در این شیوه از مهاجرت تحصیلی دخیل هستند. ویدا شریفی پور با سابقه درخشان در این حوزه شما را برای مهاجرت موفقیت آمیز برای دوره کارشناسی ارشد آماده خواهد کرد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره دکتری

 مهاجرت تحصیلی به کانادا راه های زیادی دارد به ویژه اگر بخواهید از طریق بورسیه، فاند و گزینش دانشگاه های برتر وارد شوید. چالش های زیادی در این مسیر مانند محدودیت سنی، مدرک زبان، انتخاب رشته، انتخاب دانشگاه، نگارش استادی پلن و کانال زدن با اساتید و دریافت فاند تحصیلی وجود دارد که همه به دست ویدا شریفی پور برای شما به شکلی ایده ال و مطلوب حل خواهد شد.

 مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره دکتری می تواند شما را در مسیر بسیار مطلوبی قرار دهد. بررسی رزومه علمی و پژوهش های صورت گرفته توسط شما می تواند برای دانشگاه مورد نظر بسیار مهم باشد. دوره دکتری دوره ای است که اساسا بر تحقیقات و پژوهش تکیه دارد بنابراین اگر رزومه علمی پر باری دارید و نمی دانید چگونه برای  مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره دکتری اقدام کنید با ویدا شریفی پور در تماس باشید.

به هدر رفتن استعدادها و توانمندی ها چیزی ست که می تواند فرد خلاق با سطح دانش بالا را آزار دهد. مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره دکتری شما را در یک سیستم آموزشی مطلوب قرار می دهد که از تمام پتانسیل های شما بهره گیری خواهد شد. دیوا شریفی پور به شما کمک می کند تا مهاجرت تحصیلی موفقیت آمیزی داشته باشید. ویدا شریفی پور کیست

 هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با ویدا شریفی پور

از جمله دلایلی که افراد برای دریافت بورسیه و فاند تحصیلی اقدام می کنند بالا بودن هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا است. این هزینه می تواند از کوچک ترین هزینه ها تا بزرگترین ها را شامل شود. از هزینه ترجمه مدارکی چون مدرک دانشگاهی، شناسنامه و ریز نمرات گرفته تا هزینه انگشت نگاری و هزینه های آزمایش گواهی سلامت. بنابراین در مسیر دریافت ویزای تحصیلی به کانادا باید هزینه زیادی پرداخت کنید. ویدا شریفی پور کیست

اما برخی افراد به دلیل ناآگاهی از زیر و بم های این مسیر اشتباهات زیادی مرتکب می شوند و مجبور به پرداخت هزینه های بی مورد می شوند. هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با ویدا شریفی پور برای شما به اقتصادی ترین هزینه خواهد رسید. ما به شما کمک می کنیم تا بدون پرداخت هزینه های بی مورد و اضافی که عمدتا به دلیل ناآگاهی است با صرف هزینه ای اقتصادی فرآیند مهاجرت تحصیلی تان را انجام دهید.

ما کاملا به شرایط اقتصادی آگاهیم و از فشارهای مالی خبر داریم. بنابراین هزینه مشاوره که بخش مهمی از هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا می شود را برای شما همراه با صرفه در نظر خواهیم گرفت تا بهترین خدمات را کمترین هزینه دریافت کنید. برای اطلاع از هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با ویدا شریفی پور می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. ویدا شریفی پور کیست

استعلام قیمت