فروش دریل واگن حفاری

فروش دریل واگن حفاری

دریل واگن ییک از قطعات پرکابرد در صنایع حفاری است و از آن برای حفاری و استخراج در بخش های مختلف صنعتی استفاده می شود. به دلیل کارکرد بالایی که دریل واگن در حفاری درست و اصولی دارد اغلب شرکت های فعال در حوزه ی ساخت و ساز اقدام به خرید و یا اجاره دریل واگن می کنند. با توجه به قیمت بالای خرید دریل واگن در سال های اخیر اجاره دریل واگن رواج پیدا کرده است؛ اما برای افرادی که به صورت طولانی مدت از دریل واگن استفاده می کنند، اجاره آن برای مدت طولانی ، پس از مدتی صرفه ی اقتصادی به همراه ندارد، به همین دلیل افراد به دنبال خرید دریل واگن هستند در این بین افرادی نیز بنا به دلایل مختلف به دنبال فروش دریل واگن حفاری هستند به همین دلیل است که فروش دریل واگن حفاری یکی از انواع فروس در بین افراد شاغل در حوزه ی ساخت و ساز و صنعت است.

دریافت مشاوره خدمات فروش دستگاه های دریل واگن حفاری 
پارس راک برای فروش دریل واگن همراه شما خواهد بود.

فروش انواع دستگاه حفاری دریل واگن

حفاری یک فرآیند برش است که از دریل واگن حفاری برای جدا کردن یک سوراخ گرد در جامد استفاده می‌کند. مته دریل معمولاً یک ابزار برشی چرخان است که اغلب چند نقطه‌ای است. گاز به قطعه کار فشرده می‌شود و در هر دقیقه صدها تا هزاران انقلاب را به چرخش در می‌آورد. این نیروها لبه برش را روی قطعه کار قرار می‌دهند و محل مورد نظر را از سطح به عمق سوراخ می‌کنند. در حفاری صخره، این سوراخ معمولاً از طریق برش گرد ساخته نمی‌شود، اگر چه برخی از گاز معمولاً چرخانده شده.

در عوض، سوراخ معمولاً با دریل و با حرکات کوتاه تکرار می‌شود. عملکرد چکش می‌تواند از خارج از سوراخ (دریل چکشی) یا درون سوراخ کف (کف)، dth انجام شود. دریل مورد استفاده برای دریل کردن افقی مته دریل کردن نامیده می‌شود. در موارد نادر، تمرین‌های ویژه با شکل خاص برای برش حفره‌ها در مقطع عرضی غیر دایره‌ای به کار گرفته می‌شود، که یک مقطع عرضی نیز ممکن است. برش مایع معمولاً برای مته‌های دریل استفاده می‌شود، برش مایع زندگی ابزار را گسترش می‌دهد، سرعت و تغذیه را افزایش می‌دهد، سطح سطح را افزایش می‌دهد و به استخراج کمک می‌کند. دریل واگن نوعی ابزار حفاری تاثیر است که در آن سر قدرت از طریق واگن به دکل بالا می‌رود و بالا و پایین می‌رود. این تجهیزات، یعنی یک سر دکل و سر قدرت، بر روی  چرخ‌های لاستیکی هستند قرار داده می‌شود. این مدل ماشین برای تسریع اجرای پروژه‌های حفاری و ایجاد حفره‌های عمومی استفاده می‌شود.

در زمان فروش دریل واگن باید بدانید که نوع دریل واگن شما چیست؟ مخاطب هدف استفاده از آن چه کسانی هستند؟ و دریل واگن شما در چه مکانی کاربرد بیشتری دارد؟ این امور کوچک سبب می شوند تا شما زودتر مخاطب هدف برای فروش دریل واگن را پیدا کنید و در بازاری که قیمت ها روزبه روز در حال تغییر است کمتر دچار مشکلات حاصل از نوسانات قیمت شوید.

برای خرید دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

سرویس و نگهداری دریل واگن
ادامه مطلب
فروش انواع دریل واگن های حفاری

برای تصمیم‌گیری در مورد این که کدام مته به کار می‌رود، مهم است که تکلیف را بررسی کرده و ارزیابی کنید کدام مته بهتر عمل می‌کند. انواع مختلفی از مته وجود دارد که هر کدام اهداف متفاوتی دارند. مته قادر به حفاری بیش از یک قطر است. از تمرین‌های سرعت برای حفر سوراخ‌های بزرگ‌تر استفاده می‌شود. تمرین‌های شاخص برای مدیریت تراشه مفید هستند.

همه افراد و شرکت‌هایی که در حفاری شرکت می‌کنند قادر به پرداخت هزینه‌های حفاری و خرید دریل واگن حفاری هستند،به همین دلیل شرکت هایی که چند است در امر حفاری مشغول به فعالیت هستند پس از مدتی تصمیم می گیرند به جای اجاره دریل واگن برای خرید دریل واگن حفاری اقدام کنند.

دریل هایی که برای دریل کردن استفاده می‌شوند, ماشین‌هایی هستند که برای دریل و حفاری کردن زمین در مناطق مختلف استفاده می‌شوند. این ماشین‌ها در بین تجهیزات مورد استفاده برای حفاری در معدن بسیار پرکاربرد تر هستند. افرادی که در معادن یا دیگر پروژه‌های ساختمانی کار می‌کنند به خوبی آگاه هستند که دریل واگن‌های حفاری بهترین گزینه برای حفاری موفق هستند.

 دریل واگن می تواند حفاری عمقی را انجام می‌دهد و در سیستم دریل کردن تاثیر زیادی دارد. خرید تجهیزات حفاری در واقع یک سند قانونی معتبر بین خریدار و فرشنده است. اگر می‌خواهید از یک مته برای حفاری یا پروژه‌های معدن‌کاری استفاده کنید, باید به طریقی این وسیله را به دست آورید.درست است که هزینه ی خرید دریل واگن به نسبت گذشته و به نسبت اجاره کردن هم بالاتر است اما برای افرادی که دائم و روزانه از این دستگاه استفاده می کنند خرید دریل واگن می تواند در هزینه های اجاره و هزینه های ناشی از دیرکرد در بازگرداندن دریل واگن صرفه جویی شود.

برای اورهال دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

مشاوره فروش دریل واگن حفاری

قرارداد فروش دریل واگن حفاری

قرارداد فروش دریل واگن مانند سایر قرار داد های فروش نوعی قرارداد قانونی است که باید براساس قوانین و مقررات قانونی انجام شود. فروش یک قرارداد خاص در حقوق مدنی است که به صراحت در حقوق مدنی توصیف می‌شود. بنابراین گفته می‌شود خرید یک دریل واگن یک قرارداد معین است. علاوه بر ویژگی‌های این قرارداد می‌توان به ویژگی‌های دیگری چون ضرورت و لزوم اشاره کرد.

 قرارداد فروش دریل واگن یک قرارداد قانونی است و باید در اآن میزان مبلغ و شیوه ی پرداخت آن مشخص شود. . ضرورت قرارداد همچنین به این معنی است که مالک مته حفاری و متقاضی خرید دریل واگن  آن نمی‌تواند داوطلبانه قرارداد را فسخ کند و یا از کار بر روی موضوع قرارداد پشیمان شود. البته, یک شرط ممکن است برای آن‌ها در نظر گرفته شود تا امکان خاتمه دادن به شرایط خاص را محدود کند.

برای سرویس نگهداری دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

دریل واگن چرخ لاستیکی

این نوع از دریل واگن ها برای حفاری تنها به یک اپراتور نیاز دارند. و برای حفر معادن رو باز مانند معادن زغال سنگ از این دریول واگن ها استفاده می شود. نیروی محرک در دریل واگن چرخ لاستیکی هوای فشرده و هیدرولیک است. در این مدل دریل واگن تمام بخش ها به جز مته چکش ته چال با نیروی هیدرولیک فعال هستند به همین دلیل میزان هوای فشرده مصرفی در مقایسه با سایر دریل واگن ها پایین است. در حفاری هایی که نیاز است دریل واگن مرتب جا به جا شود از این نوع دریل واگن استفاده می شود. در دریل واگن چرخ لاستیکی در زمان حفاری چرخ عقب نسبت به حالت معمولی نود درجه چرخانده شده و قفل می شود این امر سبب می شود تا ماشین به سمت عقب حرکت نکند.

سرویس و نگهداری جامبو دریل
ادامه مطلب

قانون مدنی فروش را به عنوان قراردادی که خریدار را  به مالک درسل واگن حفاری تبدیل می‌کند, تعریف می‌کند. بنابراین با تنظیم و امضای قرارداد فروش دریل واگن, متقاضی می‌تواند صاحب دریل واگن حفاری شود، حتی فرد می تواند پس از خرید درسل واگن و پرداخت پول کامل آن ، آن را به اشخاص و شرکت های مختلف اجاره دهد و این امر هیچ مشکلی ندارد.

برای آماده‌سازی و نوشتن قرارداد فروش دریل واگن حفاری, باید از محتوای آن و مسائل حقوقی مرتبط آگاه باشید. البته, با توجه به اینکه دستگاه‌های حفاری اغلب توسط شرکت‌های فروش ماشین‌آلات سنگین فروش یا به حراج گذاشته می‌شود, ما باید آگاه باشیم که این شرکت‌ها ممکن است در شرایط خاصی دست به فروش تجهیزات سنگین خصوصا دریل واگن بزنند. بنابراین قبل از امضای قرارداد, باید با مشاور حقوقی صحبت کنید و یا حتی از مشاور حقوقی یا وکیل درخواست کنید که قرارداد شما را بخواند و به شما در انجام این توافق کمک کند.اگر بخواهیم از قسمت‌های مختلف این قرارداد آگاه باشیم, باید بگوییم که این قرارداد شامل اطلاعات و جزئیات خریدار و فروشمده است. پس از اطلاعات و ویژگی‌های طرفین, موضوع قرارداد و در ادامه این قرارداد, اقلامی مانند قیمت و زمان تسویه کامل  هزینه خرید دریل واگن حفاری ذکر شده‌است. فسخ قرارداد و شرط داوری اموری است که در متن قرارداد نوشته شده‌است.

برای خرید قطعات دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

مشاوره فروش دریل واگن

خرید دریل واگن با توجه به قمیت بالای آن ریسک زیادی دارد و به همین دلیا توصیه می شود با افرادی که سالیان طولانی است در این حوزه فعال هستند برای خرید دریل واگن مشورت کنید و از آن ها کمک بگیرید. این افراد می توانند در امر تعیین قیمت ، فروش ، شیوه ی تنطیم قرارداد . موارد دیگری از این دست مشاور و راهنمای خوبی برای شما باشند. همان طور که می دانید دریل واگن ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع دریل واگن نوع کارکرد آن و میزان قیمت آن در زمان خرید هم متفاوت خواهد بود. لازم است برای خرید با شخصی مشورت کنید که به تمام این امور آگاهی کامل داشته باشد تا تا حدامکان در معامله دچار ضرر و زیان نشوید.

مساله‌ای بسیار مهم که باید توضیح دهیم میزان اختیارات در زمان فروش دریل واگن است. نکته ی مهم این است که تا زمانی که شما کاملا و به صورت قانونی مالک دریل واگن نشده اید حق ندارید آن را به فرد دیگری اجاره دهید.

توجه داشته باشید: در صورت فسخ قرارداد، قراردادی برای هر دلیلی و عنوان در هر زمانی، حتی اگر یک ماه پس از انعقاد قرارداد یا لغو قرارداد توسط صاحب دریل واگن به دلیل نقض تعهدات قرارداد منعقد شود ،فروشنده می تواند قرارداد را به صورت یک طرفه فسخ کند و خریدار با توجه به مفاد قرارداد نمی تواند اعتراضی کند.

انواع ماشین آلات حفاری چیستند ؟
ادامه مطلب

بدیهی است که اگر خریدار به طور یک جانبه عمل کند و بدون دلیل فسخ قرارداد، پس از ارائه حساب‌ها توسط فروشنده و بدهی مربوط به فروش دریل واگن مرتبط با تاریخ تحویل ماشین‌آلات و تجهیزات، بازپرداخت می‌شود. مابقی مبلغ، پس از تحویل و تسویه بدهی، باید به خریدار بازگردانده شود

برای اجاره دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

نکاتی که پیش از فروش دریل واگن باید به خاطر داشت

توجه داشته باشید که مدل های جدید تر و به اصطلاح به روز تر دریل واگن که به تازگی تولید می شوند نسبت به مدل های قدیمی تر قیمت بالاتری دارند. حتی دریل واگنی که شما در حال حاضر قصد فروش آن را دارید ممکن است فردا به قیمت بالاتری ناچار به خرید آن باشید به همین دلیل است که در زمان فروش دریل واگن باید تمام جوانب را در نظر بگیرید و کاملا از هر نظر برای فروش دریل واگن مطمئن باشید.

دریل واگن ابزاری کاربردی در صنعت است به همین دلیل شرکت های بزرگ به راحتی دست به فروش آن نمی زنند چرا که می توانند از اجاره دریل واگن سود زیادی به دست آورند به همین دلیل است که در زمان خرید دریل واگن حفاری باید بسیار مواظب باشید و دقت داشته باشید تا دریل واگن حفاری کاملا سالم باشد و مشکلی از نظر تجهیزات و حتی مشکل حقوقی نداشته باشد. برخی از افراد دریل واگن هایی که دچار مشکل و یا نقص فنی هستند را می فروشند به همین دلیل باید قبل از خرید دریل واگن به دقت آن را بازرسی و بازبینی کنید.

حفاری ایمن به معنی استفاده از تمام قوانین و اقدامات احتیاطی ضروری برای حفاظت از نیروی انسانی و ابزار است. این عامل یکی از مهم‌ترین عوامل در برنامه‌ریزی است، که خوشبختانه در سال‌های اخیر، شرکت‌های داخلی توجه بیشتری به آن می‌کنند. ایمنی تنها استفاده از ابزار و تجهیزات ایمنی هنگام دریل کردن نیست، بلکه همه نکات تکنیکی و مهندسی برای حفاری چاه‌های حفاری است. 

جالب است بدانید که یکی از مهم‌ترین عوامل در ایمنی، استفاده از داده‌های آماری موجود در منطقه است. در سال ۱۹۷۹ شرکت حفاری حفاری در منطقه‌ای با فعالیت حفاری بالا را آغاز کرد. پس از جمع‌آوری اطلاعات لازم، به نظر می‌رسید که حفاری در عمق ۹۰۰۰ فوتی بدون هیچ مشکلی پیش می‌رود. اما در عمق ، چاه ناگهان منفجر شد. پس از بررسی علل، آن‌ها دریافتند که در چندین چاه در منطقه با چنین مشکلی مواجه شده‌اند. این شکست بیش از ۱۶ میلیون دلار هزینه دارد در حالی که این شرکت تمام اطلاعات چاه حفاری در این ناحیه را به قیمت ۸۰۰ دلار تامین خواهد کرد. با توجه به این حادثه، برای انجام یک حفاری ایمن، تمام نکات ایمنی و اطلاعات لازم باید مورد بررسی قرار گیرد. خوشبختانه در کشور ما این اطلاعات در اختیار شرکت ملی نفت قرار دارد و نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی نیست.

برای تعمیر دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

استعلام قیمت