دستگاه حفاری یونیور سال از جمله دستگاه هایی است که دارای قابلیت های از قبل تعیین شده ای است و دارای مصارف عمومی است. تولید این دستگاه به این صورت است که در تیراژ بالا و به صورت یکسان و بدون تغییرات خاصی در تجهیزات و استراکچر ها به تولید می رسند. از آن جهت از دستگاه حفاری یونیور سال استفاده می شود که به صورت کاملا عمومی بسیار پرکاربرد هستند.

برای خرید دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

آموزشگاه های فنی و صنعتی و کارگاه های تولیدی و تراشکاری ها با فعالیت هایی که دارند و برای تولید محصولات نیاز به فناوری های پیشرفته نیستند، دستگاه حفاری یونیور سال می تواند به آن ها کمک کند.

این دستگاه به انواع مختلفی تقسیم می شود که می توانیم تراش، فرز، جوش، خم، سنگ زنی و… اشاره کنیم که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. البته برای خرید می توانید شرایط کاری خود شرایط کاری دستگاه را با یک دیگر بررسی کنید زیرا این دستگاه قابلیتی در تغییر دادن را ندارد.

دستگاه فرز یونیورسال

استفاده از یک موتور سروو با تنظیم بدون پله فرکانس در درایو تغذیه، می تواند یک راه حل مناسب برای توزیع خودکار حرکت به محورهای کنترل شده، تنظیم پارامترهای پردازش و توالی حرکات باشد.  بدنه دستگاه مستقیماً از کنسول اپراتور و ویژگی های طراحی دستگاهی ارائه می شود که با کمک شرکت های برجسته خارجی، مانند “Merlin Gerin”، “Lenze”، “Mitsubishi Electric”، می تواند در ارائه حداکثر و سهولت استفاده، به طور گسترده ایی به پوشش دهی آن بپردازد.

برای فروش دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

همچنین به منظور بهره وری دستگاه و دستیابی به بالاترین دقت و کیفیت پردازش دستگاه فرز یونیورسال می تواند انتخاب درستی باشد چرا که دارای ویژگی های بسیار مهمی است و با کمک دوک چرخشی افقی و عمودی، که دارد می تواند در زوایای مختلف در دو صفحه متقابل عمود بر هم نصب گردد. بنابراین با این شرایط می توانید با کمک یک مکانیسم تعدادی از دستگاه و لوازم جانبی اضافی برای بالا بردن قابلیت های تکنولوژیکی ماشینی گسترش دهید.

آشنایی با انواع روش های مکانیزه حفاری معادن
ادامه مطلب

مزایای دستگاه فرز یونیورسال

این دستگاه دارای جنس های متفاوتی است اما معمولا از چدن ساخته می شوند.

برای اجاره دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

دارای استحکام بالایی هستند و روکش فلوئوروپلاستیک دارند.

و دارای خواص ضد اصطکاک و ضد چسبندگی  دارند که این امر پایداری پارامترهای دقیق را برای مدت طولانی ضمانت می کند.

امکان استفاده از ماشین آلات را نه تنها در تولید در مقیاس کوچک، بلکه در تولید در مقیاس بزرگ می دهد.

با وجود مکانیزم پایین آوردن کنسول مانع از تماس ابزار با سطح ماشین کاری می شوند.

دارای استحکام است و لرزش از بین می رود.

برای تعمیر دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

طراحی بسیار خوبی دارند که این امر می تواند کمک کند تا به راحتی آن را تمیز کنید.

برخی از این دستگاه ها دارای میز و پایه هستند

دستگاه جوش یونیورسال

و دستگاه جوش یونیورسال یکی از بهترین و  پر کاربردترین دستگاه ها است. دستگاه جوش در واقع می تواند به ما در زمینه ی تامین انرژی الکتریکی کمک کند. این کار از طریق دستگاه منبع مولد نیرو انجام میگیرد. تجهیزات جوشکاری شامل دستگاه جوش، منبع تغذیه و دستگاههایی است به ما برای انجام فرآیند جوشکاری و مونتاژ سریع قطعات کمک می کند.

برای اجاره جامبو دریل با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

دستگاه جوش دارای دو نوع جریان ثابت (CC) و ولتاژ ثابت (CV)  هستند. در واقع دستگاه‌ جوش با ثابت نگه داشتن جریان یا ولتاژ، متغیری را برای انجام عملیات بهینه تغییر می دهند. جریان الکتریکی لازم می تواند به ما برای انجام فرآیند جوشکاری و برش و برای ایجاد قوس الکتریکی  که توسط منبع تغذیه فراهم می‌شود کمک کند. لازم به ذکر است که این جریان ممکن است متناوب (AC) یا مستقیم (DC) باشد.

کاربرد دستگاه هاواژ یا اره زنجیری در حفاری معادن 
ادامه مطلب

 مشخصات فنی هر تجهیزات جوشکاری را باید با نوع روش جوش و تولید و میزان مکانیزاسیون مشخص کنید. از روش های جوشکاری  معروف هم می توانیم به روش دستی، نیمه اتوماتیک یا جوش خودکار اشاره کنیم.

دستگاه سنگ زنی یونیورسال

موادی هستند كه برای ساختن چرخ ها و سنگ هاي سمباده و دیگر ابزارهاي سنگ زني و جلاكاري مورد استفاده قرار می گیرند.

برای خرید جامبو دریل با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

در حقیقت این مواد دارای جنس های متفاوتی است. که به دو دسته تقسیم می شوند:

1ـ مواد طبيعي ساينده: كه خود به 3 قسمت تقسیم می گردد:
الف) امري ب) كراندوم ج) الماس
2ـ مواد ساينده مصنوعي : خود به 2 قسمت تقسیم می شود:
الف) كربورهاي ساينده ب) آلومين

مزايای دستگاه حفاری یونیور سال

عمليات سنگ زني و سنباده كاري، دارای مزایایی است که به روش های براده برداری و یا با استفاده از ابزار های فلزتراشی مورد بررسی قرار می گیرد که در قسمت پایین آن را بررسی خواهیم کرد:

برای فروش دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

1ـ از آن جایی که ذرات مواد ساينده بسیار دارای سختی هستند و در نتیجه ابزار های معمولی قادر به براده برداری آن نیستند، بنابراین باید روش های دیگری را امتحان کرد.

2ـ بوسيله سنگ ها و چرخ هاي سنباده مي توان براده هاي بسيار ظريفي را از سطوح كار برداشت، و همچنین می توانیم به فشار های کمتر این ابزار ها نسب به ابزار های فلزتراشی اشاره کنیم که دارای مزیتی این چنینی است این مزیت باعث می شود که فرم قطعه تغییرات بسیاری نداشته باشد .

انواع تجهیزات و سیستم های تنفسی حفاری معدن
ادامه مطلب

 3ـ استفاده از سنگ زنی دارای دقت بسیار بالایی است.

دستگاه تراش یونیورسال

و دستگاه تراش یونیورسال همانطور که از اسمش پیداست برای عملیات تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از ابزار های استاندارد و دیگر دستگاه هایی که به مشتری تحویل داده می شود دارای قابلیت های بسبار ویژه ای است که دارای تنوع در انجام کار ها می باشد. با کمک این دستگاه می توانید مخروط تراشي ، كپي تراشي طولي و عرضي ، فرزكاري شيارها و چرخدنده ها ، سوراخكاري و انواع عمليات سنگزني ، شامل : سنگزنس داخلي ، سنگزني خارجي و سنگزني پيشاني به سهولت را به خوبی پیش ببرید.

برای دریافت انواع خدمات مربوط به دریل واگن حفاری با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

همچنین دستگاه یونیورسال باوجود خلاص بودن در بخش آپرون به دستگاه برگشت سريع مجهز است همچنین قسمت ابزار گير هم در چهار جهت با سرعت حركت مي كند که این امر باعث می شود از استهلاك قطعات ماشين جلوگيري شود. ماشينهاي TN50 BR به صورت چهار ريل آبكاري عرضه مي گردد كه اين كار كيفيت ، استحكام و سرعت عمل بیشتری را به شما ارائه می دهد.