امروزه کارساختمانی و پروژه های عمرانی گسترش پیدا کرده است که نیاز به دستگاه حفاری قابل حمل داریم. حفاری برای رسیدن به مخازن زیرزمین انجام می گیرد که با کمک تجهیزات حفاری میسر می شود.  تجهیزات حفاری می تواند به در دریاها و خشکی به صورت های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال می توانیم اشاره داشته باشیم به مخزن نفتی که امکان دارد وجود داشته باشد و مورد اکتشاف قرار گیرد.

برای دریافت انواع خدمات مربوط به دریل واگن حفاری با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

دستگاه حفاری قابل حمل

برای اکتشاف باید تجهیزات لازم وجود داشته باشد. عمق چاه نفت می تواند از صد متر تا چندین کیلومتر متغیر باشد، بنابراین برای استخراج باید از انواع دستگاه حفاری استفاده کرد.

حفاری چیست؟

حفاری یکی از کار های پیچیده و گران و طاقت فرسایی است که باید به صورت تخصصی انجام گیرد. در مطالب فوق درباره ی حفاری صحبت کردیم. اما حفاری چه زمانی دارای اهمیت است؟ وقتی شما می توانید حفاری باارزش داشته باشید که آن را به درستی انجام دهید. درستی این روش با کمک دستگاه مناسب حفاری، زمین شناس ها، مهندسان راه و ساختمان انجام می گیرد. محلی که می خواهید تعیین کنید تا خانه ای بسازید دارای اهمیت است. با توجه به مهیا بودن شرایط کار حفاری به منظور ساخت جاده یا خانه و… انجام می گیرد.

برای اورهال دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

دستگاه حفاری قابل حمل و کرگیری

 1. دارای موتور بنزین سوز که مصرف سوخت کمی دارد
 2. جنس از فولاد و استیل
 3. استحکام بسیار بالا در برابر سایش و مقاومت بالا
 4. ضد زنگ زدگی
 5. وزن پایین و سبک
 6. حمل آسان
 7. سرعت بالا
 8. مناسب برای مغزه گیری، حفر تراشه، میله گذاری، حصارکشی، تخریب بتن و حفر چاله
 9. تا 18 متر سنگ مرمر را می تواند حفر کند
 10. ارائه خدمات پس از فروش
آشنایی با سرمته ها و ادوات حفاری
ادامه مطلب

دستگاه کرگیری قابل حمل با برند ترکیه

 1. دارایموتور بنزینی با برند های ژاپنی
 2. دارای برند گیربکس ترکیه
 3. مصرف سوخت کم استفاده از دستگاه های سوخت نیازی نیست
 4. دارای استحکام بالا در برابرسایش
 5. وزن سبکتر
 6. عدم زنگ زدگی
 7. دارای مقاومت بالا در برابر مشکلات سخت آب و هوای
 8. دارای سرمته انگلیسی با تراکم الماسه بالا
 9. قابل حمل توسط نفر
 10. سرعت بالا
 11. مغزه گیری، حصارگشی، میله گذاری، حفر ترانشه، تخریب بتن

دستگاه راسول حفاری

دستگاه راسول حفاری در دو نوع با الکتروموتور 7.5 اسب و الکترو موتور 10 اسب عرضه می گردد و دارای هیدروپمپ های راست گرد و چپ گرد است. این دستگاه می تواند برای حفاری بسیار کاربردی باشد. این دستگاه به راحتی حمل می شود در حقیقت یک نفر می تواند آن را به خوبی حمل کند. دکل راسول توسط دو نفر به راحتی حمل می شود و به صورت افقی یا عمودی عملیات حفاری انجام می گیرد.

برای خرید جامبو دریل با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

قطر حفاری نسبت به سایز مته ها به دو صورت، قطر 70 میلیمتر و یا 90 میلیمتر است. عمق حفاری با توجه به کاربردی که در حفاری مشخص می شود عرضه می گردد. در معادن سنگ ساختمانی از 10 متر تا 20 متر حفاری انجام می گیرد که با توجه به نقشه انفجار تا عمق 30 متر یا 35 متر حفر اتفاق می افتد. در حقیقت برای حفر کردن این دو مورد هر کدام نیاز به ویژگی هایی دارد.

معادن

در معادن سنگ ساختمانی ابعادی که برش داده می شود دارای محدودیت است که سوراخ های افقی و عمودی حفر شده با یک دیگر برخورد می کند. اگر عمق حفاری بسیار زیاد باشد دستگاه امکان دارد که منحرف شود و سوراخ ها به یک دیگر برخورد نکند. بنابراین دلیل عمق کم سنگ ساختمانی همین است. سرعت حفاری نوع سنگ یا زمین با یک دیگر متفاوت است و شرایط این چنینی را باید در نظر داشته باشید.

آشنایی با ویژگی و کاربرد های دستگاه مته ستونی
ادامه مطلب

برای خرید قطعات جامبو دریل با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

مواردی که باید در نظر داشته باشید درباره دستگاه راسول این است که مخزن روغن دستگاه باید پر باشد و همچنین به جهت دور پمپ دقت کنید تا برعکس قرار نگرفته باشد. راسول را در مدار بسته قرار ندهید زیرا سریع دچار مشکل می شود و همین امر باعث می شود تا پمپ ها را عوض کنید.

دستگاه حفاری بنزینی

 یکی دیگر از دستگاه های قابل حمل در زمینه ی حفاری دستگاه های بنزینی است که کیفیت مناسبی را ارائه می کند. درحقیقت دستگاه حفاری بنزینی با برند های آمریکایی، آلمانی، ژاپنی؛ سوئدی، کره ای، تایلندی، چینی ارائه می گردد که 10 متر سرمته دارد. برای حفاری انواع سنگ و مواد معدنی، انواع خاک های صنعتی، انواع بتن، ساروج و آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه می تواند از 10 تا 30 متر حفاری را بسیار برای شما آسان سازد.

دستگاه حفاری کوچک قابل حمل ST 50 دستگاه حفاری

دکل حفاری زمین شناسی در زمین های که پیچیده هستند، مانند کوه، تپه، رودخانه و… باید به درستی بررسی گردد. زمین شناسی مهندسی ساختمانی و حفاری سوراخ های انفجار جز مهم ترین بخش ها برای بررسی می باشد که نیاز کاربران به برطرف می سازد. دستگاه حفاری خاک با موتور بنزینی یا دیگر مدل موتور ها دارای قدرتی مناسب برای حفاری خواهد بود.

برای دریافت انواع خدمات مربوط به جامبو دریل حفاری با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

دستگاه حفاری خک مجهز به موتور دیزل یا برق تک فاز و سه فاز است. 2 دامنه ی استفاده ی گسترده ای دارد که در ابعاد کمتر از 1 متر مربع مورد بررسی قرار می گیرد، ارتفاع این موتور در حقیقت 2.6 متر است. وزن این موتور در حدود 100 کیلوگرم است که می تواند برای شما در محیط های  فضای باز مورد استفاده قرار گیرد. البته در محیط های داخلی هم استفاده می گردد.

آشنایی با انواع دستگاه های چالزنی معادن
ادامه مطلب

دستگاه حفاری چاه آب

حفاری چاه آب برای معادن کوچک و بزرگ و متوسط و یا ساخت و ساز جاده و صرفه جویی در مصرف آب و کار های سنگی مورد استفاده قرار می گیرد. عملیات حفاری در زمین های ناهموار و حفاری گمانه با قطر بزرگ انجام می گیرد. ساختار جمع و جوری دارد و عملکرد فوق العاده آسانی دارد، این دستگاه سرعت بالایی دارد و به راحتی برش انجام می شود. حمل این دستگاه آسان است که با افزایش میله مته تلفات انرژی آن افزایش پیدا نمی کند و بسیار کاهش میابد. عمر طولانی هم دارد و می تواند برای شما بسیار مناسب و کاربردی باشد.