اورهال دریل واگن حفاری

اورهال جامبو دریل

محصولات صنعت حفاری و ساختمان سازی اغلب با تداوم، دماهای بالا، فشار بالا، مقیاس بندی و خوردگی شدید مرتبط هستند. بهتر است که تجهیزات را از این موارد ایمن نگاه دارید و از یک فاجعه ممکن با رفتار دقیق و به موقع جلوگیری کنید. بنابراین، اگر هر شرکت بخشی از سرمایه اولیه خود را برای تعمیرات در نظر بگیرد، از این مشکلات در امان خواهد بود. نگهداری و اورهال جامبو دریل پرهزینه است، اما در مواجهه با آسیب‌هایی که می‌تواند پیامدهای جدی داشته باشد، هزینه زیادی نخواهد داشت. در صورت وقوع حادثه، ممکن است حتی توقف کوتاه‌مدت در تولید وجود داشته باشد، که علاوه بر فقدان تولید، باعث نارضایتی مشتری و آسیب به شهرت واحد تولید می‌شود. این درحالی است که اورهال جامبو دریل می تواند از بسیاری از این مشکلات جلوگیری کند.

دریافت مشاوره اورهال انواع دستگاه های جامبو دریل حفاری 
پارس راک برای اورهال جامبو دریل همراه شما خواهد بود.

اورهال جامبو دریل چیست؟

اورهال به معنی تعمیرات اساسی است که می‌تواند هر چیزی باشد. از کوچک‌ترین بخش‌های وسایل مکانیکی و الکترونیکی تا وسایل صنعتی و ابزارها.اورهال یک شغل بسیار تخصصی است؛ چون در عصر حاضر و به دلیل پیچیدگی وسایل صنعتی، این تجهیزات به تعمیرات ویژه‌ای نیاز دارند. بنابراین، نیروهای متخصص در زمینه مکانیک، الکترونیک، صنعت و ایمنی باید برای تعمیرات استفاده شوند.تعمیرات تخصصی برای تعمیر پالایشگاه‌های و سایر تجهیزات و شبکه‌های صنعتی استفاده می‌شود. این تعمیرات شامل سوار کردن و پیاده کردن ، بازرسی، تعمیر است.

اورهال دستگاه دریل واگن چیست

جامبو دریل های مورد استفاده در ساختمان سازی و حفاری، مانند هر نوع کار ساخت و ساز دیگری، باید بعد از یک دوره عملیات تعمیر شوند. علاوه بر پیش‌گیری از عیب احتمالی، این تعمیرات همچنین می‌تواند سلامت و ایمنی سیستم‌ها را تضمین کند. این مشکلات عبارتند از:

مشکلات داخلی جامبو دریل

بزرگ‌ترین مشکلات این تجهیزات مقیاس بندی هستند عبارتند از:

بخش بزرگی از این جرم سولفید آهن است که از تماس محصولات نفتی با سطح تجهیزات و قطعات تشکیل شده‌است.

مواد پلیمری سنگین و کک در میان موادی هستند که مسیر را مسدود می‌کنند و تجهیزات را مسدود می‌کنند. اگر درمان نشود ممکن است باعث بروز سانحه شود.

برای اجاره دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

خدمات حفاری با جامبو دریل چیست؟
ادامه مطلب

گرفتگی سطح

جرم گیری ممکن است روی برج‌ها و سینی ها رخ دهد. در این حالت، کارآیی دستگاه‌ها و فرسایش زودرس تجهیزات را کاهش می‌دهد.

خوردگی و خراش

مواد مانند گوگرد و نیتروژن، همراه با محصولات، سبب خوردگی و فرسایش تجهیزات و فلزات در بخش‌هایی از طریق لوله‌ها و تجهیزات به خاطر سرعت، گرما و فشار می‌شوند. این خراش‌های ایجاد شده توسط این مواد در نهایت باعث می‌شود که ضخامت تجهیزات از بین برود.اگر این موارد مورد بررسی قرار نگیرد و این ضخامت به طور کامل حذف شود، شکستگی و گسیختگی تجهیزات ممکن است رخ دهد. اگر این اتفاق در طی عملیات پالایشگاه رخ دهد، ممکن است منجر به حوادث، آتش‌سوزی و انفجار شود.

رویدادها در طول زمان در مراحل حفاری با جامبو دریل  و محصولات به خاطر این نواقص رخ می‌دهند. این جایی است که تعمیرات اساسی و اساسی در آن انجام می‌شود. این عملیات استانداردهای خاصی در دنیا دارد. این برنامه مطابق با برنامه‌ها و با زمانبندی مورد نیاز در همه جامبو دریل ها باید اجرا شوند.

برای خرید قطعات دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

هزینه اورهال جامبو دریل

هزینه اورهال جامبو دریل

هزینه اورهال جامبو دریل حفاری با توجه به نوع جامبو دریل و میزان کار مورد نیاز برای تعمیر  آن فرق می‌کند و همه قطعات جامبو دریل  باید ابتدا باز و بازرسی شوند تا قیمت دقیق جامبو دریل را اعلام کنند. بخش‌های مختلف جامبو دریل به قیمت متفاوتی برای تعمیر و تعویض در صورت عدم موفقیت نیاز دارند, و هزینه تعمیر جامبو دریل حفاری, چه بخشی تعمیر شده‌است یا خیر, وجود دارد.

جامبو دریل یکی از ابزار مهم برای حفاری در مناطق سخت و تونل زنی در بخش هایی است که نمی توان به راحتی تونل حفاری را ایجاد کرد به همین دلیل تعمیر و اورهاب جامبو دریل در زمان منایب نقش مهمی در سلامت و کارایی جامبو دریل ایفا میکند. اورهال جامبو دریل باید در زمان های مقرر و مناسب انجام شود تا کارای جامبو دریل در زمان حفاری دچار مشکل نشود در این صورت پروژه دچار تاخیر می شود و به همین دلیل پیش از شروع هر پروژه باید برای اورهال جامبو دریل مراجعه کنید و بخش های مختلف جامبو دریل را بررسی کنید.

همه چیز در مورد جوشکاری و انواع آن
ادامه مطلب

مراحل اورهال جامبو دریل حفاری

تجهیزات صنعت ساخت و ساز و دارایی‌های فیزیکی در چرخه عمر خود, مانند جامبو دریل, که سازمان‌ها را در معرض تصمیم دوره‌ای قرار می‌دهد, به کار گرفته می‌شوند تا تجهیزات را متوقف کرده یا تجهیزات را بازسازی کنند. در بسیاری از موارد, طراحی مجدد و تعمیر تجهیزات صنعتی, اگر به درستی اجرا شود, تصمیمی است که می‌تواند به سازمان برای ایجاد بیش‌ترین ارزش از دارایی‌های فیزیکی کمک کند. جامبو دریل یکی از راه‌های حفظ ارزش و دارایی‌های سازمان است.

در یک تعریف کلی، بازسازی کامل، یک دارایی و دارایی صنعتی است تا آن را با تغییر یا تعویض قطعات به شرایط قابل قبولی برساند. هدف از تعمیرات اساسی، بازیابی عملکرد بهینه این تجهیزات در عین حال تضمین قابلیت اطمینان آن است. فرآیند مدل‌سازی مجدد تجهیزات صنعتی به طور کلی شامل مراحل زیر است:

  • قسمت‌های جامبو دریل را از هم جدا کنید
  • قسمت‌های مختلف و اجزای جامبو دریل را باز کنید
  • همه قطعات و اجزا را تمیز کنید
  • بازرسی
  • تعمیر (یا تعویض)
  • تست و آزمایش نهایی

این فرآیند عموماً برای تجهیزات مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد و این فرآیند به طور کلی در وسط عمر خدماتی تجهیزات اجرا می‌شود. گاهی اوقات کلمه تعمیر به جای کلمه اورهال به کار می‌رود. تجهیز کردن برخی از تجهیزات مستلزم حذف آن از محل و انتقال آن به مکان مناسب برای فرآیند بازسازی است، اگر چه بسیاری از تجهیزات باید در محل مورد بازرسی قرار گیرند. در فرآیند تعمیر تجهیزات صنعتی، گاهی نیاز به بازسازی برخی قطعات و تجهیزات جانبی وجود دارد. بخش‌هایی را تعویض کنید که نمی‌توانند بازسازی شوند.

برای اورهال دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

  1. سوییچ برق اصلی را در هنگام کار در سطح ولتاژ بالا قطع کنید.

۲. هنگام کار دستکش بپوشید.

۳. کابل را بدون دستکش‌های سالم و منظم تکان ندهید.

۴. در هنگام انتقال قطعات مختلف از تجهیزات ایمنی استفاده کنید.

۵. ابزار یا تجهیزات را روی تجهیزات قرار ندهید و آن‌ها را در یک جعبه مناسب برای این هدف قرار دهید.

۶- در هنگام کار موتور جامبو دریل را خشک نکنید و یا تمیز کنید.

خرید دریل واگن
ادامه مطلب

۷. اگر به طور تصادفی دود یا گرما را از دستگاه ببینید، بلافاصله برق را خاموش کنید.

۸- اجازه ندهید که نشت نفت با یک پارچه مسدود شود چون این باعث می‌شود که دستگاه آتش بگیرد.

۹. توجه خود را به هشدارهای ایمنی خود معطوف کنید.

۱۰. اگر کار نزدیک به قطعات متحرک یا مناطقی که برق وجود دارد انجام شود، این سطوح باید عایق شوند و با علایم و برچسب‌های هشدار دهنده علامت‌گذاری شوند. نشانه‌ها و برچسب‌ها باید تا پایان کار در جای خود باقی بمانند و تنها باید توسط فردی که آن‌ها یا افراد مجاز را نصب کرده، برداشته شود.

برای اجاره جامبو دریل با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

چه منابعی برای اجرای صحیح فرآیند تعمیر دریل واگن صنعتی مورد نیاز است؟

ایجاد بیش‌ترین ارزش از دارایی‌های سازمان یک هدف است که در قلب یک سیستم مدیریت دارایی فیزیکی رشد می‌کند و به دستیابی به این هدف نیازمند نظارت بر وضعیت این دارایی‌ها و تصمیم‌گیری به موقع برای تعمیر آن‌ها برای حفظ عملکرد بهینه است. اجرای صحیح فرایندهای تعمیر و بازرسی مستلزم نیروی انسانی بسیار ماهر، ظرفیت مدیریت جامع و البته برنامه‌ریزی دقیق پروژه است، عواملی که اگر با هم جمع شوند، می‌توانند به ایجاد تجهیزات صنعتی کمک کنند تا کارآمدتر شوند. تحلیل و برنامه‌ریزی، مهم نیست که چقدر دقیق هستند، در نهایت شکل و کیفیت کار است که می‌تواند در نهایت تبدیل به چالش اصلی شود.

استفاده از دریل واگن در صنایع مختلف مانند پتروشیمی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌های برق، و هر یک به قابلیت‌های فنی و مدیریتی نیاز دارد که ممکن است در صورت نیاز به این سازمان‌ها در دسترس نباشد. حتی اگر تمام منابع انسانی و مدیریتی در دسترس باشند، در بسیاری از موارد اجرای این فرآیند در داخل سازمان از نظر اقتصادی مناسب نیست. دسترسی به یک مشاور واجد شرایط و مجری می‌تواند کل فرآیند را بهینه‌سازی کرده و سازمان را بیمه کند تا حداکثر ارزش را در برابر هزینه‌های مختلف و ریسک‌هایی که قبول می‌کند، دریافت کند.

برای فروش دریل واگن با کارشناسان ما در پارس راک در ارتباط باشید.

گالری تصاویر جامبو دریل در پروژه های راه سازی

استعلام قیمت